Finančný manažér/manažérka

pridal: charita | dátum: 29. januára 2019 | kategória:

Miesto práce: Bratislava

Termín nástupu: 1. apríl 2019

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Mzda: 1.200,- € brutto (+ príplatok za riadenie) a ďalšie benefity

Rámcová náplň práce:

  • zodpovedá za celý ekonomický chod SKCH
  • vypracováva finančné plány, rozpočty a rozbory a iniciatívne navrhuje opatrenia na riešenie finančnej situácie
  • pripravuje rozpočet SKCH a sleduje jeho plnenie
  • spolupracuje pri tvorbe projektov a vypracováva k nim finančné podklady, prehľady a analýzy
  • sleduje čerpanie jednotlivých položiek rozpočtov zverených projektov a v prípade potreby navrhuje zmeny a presuny v rámci rozpočtových položiek
  • v súčinnosti s manažérom projektu posudzuje a kontroluje oprávnenosť plánovaných aj zrealizovaných výdavkov v súlade so stanovenými finančnými pravidlami projektu
  • v súčinnosti s manažérom projektu zabezpečuje agendu verejného obstarávania
  • riadi tím sekcie ekonomiky

Požiadavky na zamestnanca:

  • vzdelanie VŠ ekonomického smeru
  • prax a skúsenosti s prácou v ekonomike sú podmienkou
  • skúsenosť s prácou v neziskovom sektore
  • aktívna znalosť anglického jazyka
  • ovládanie práce s PC (Word, Excel, PowerPoint)
  • flexibilita, kreativita, výborné komunikačné a organizačné zručnosti
  • vysoké pracovné nasadenie

Stručná charakteristika organizácie:

Slovenská katolícka charita je cirkevná organizácia, ktorá združuje 10 arcidiecéznych a diecéznych charít. Prostredníctvom svojich zariadení pomáha na Slovensku ľuďom v núdzi. Realizuje tiež viaceré zahraničné projekty zamerané na humanitárnu pomoc a rozvojovú spoluprácu, podáva pomocnú ruku obetiam obchodovania s ľuďmi a viac ako 20 rokov podporuje vzdelávanie detí v siedmych krajinách sveta prostredníctvom projektu Adopcia na diaľku®.SKCH je členom Caritas Europa a tiež medzinárodnej siete Caritas Internationalis, ktorá združuje 165 národných charít po celom svete.

Informácie o výberovom konaní:

Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, zašlite nám štruktúrovaný životopis, motivačný list a súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom 18/2018 Z. z. ochrane osobných údajov a Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov na adresu danisova(zavinac)charita.sk do 22. februára 2019.

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Kontaktné údaje:

Slovenská katolícka charita, Kapitulská 18, 814 15 Bratislava,

tel.: +421 2 5443 1506, web: www.charita.sk