Využite tohtoročný pôst novým spôsobom


Poslaním zbierky Pôstna krabička pre Afriku je pomôcť chudobným deťom v krajinách subsaharskej Afriky. Aj vy sa môžete zapojiť do zbierky a pomôcť svojím pôstnym darom vo forme modlitby alebo finančného príspevku.

Ak sa počas pôstu rozhodnete vzdať obľúbenej kávy, sladkosti či inej drobnosti a ušetrené peniaze vhodíte do pôstnej krabičky, podporíte vzdelávanie a zdravotnú starostlivosť pre konkrétne deti v Ugande a Rwande.

Vašich 50 centov za sladkosť, ktorú si v pôste nekúpite, postačí na poskytnutie stravy pre každé dieťa v našom ugandskom centre na jeden deň.
1 eurom za vašu kávu v obľúbenej kaviarni môžete zaplatiť chorému ugandskému dieťaťu prepravu domov zo zdravotného strediska a ušetriť mu 3 hodinovú cestu pešo.
Vaše 2 eurá denne počas pôstu nám pomôžu zabezpečiť krvné vyšetrenie na diagnostikovanie malárie pre dieťa z nášho centra v Ugande.
Projekt podporili:
Generálny partner: Partner: Mediálni partneri:
Grafobal KRPA Slovakia Konzervatívny denník Postoj Mesačník Cesta Katolícke noviny Tlačová kancelária konferencie biskupov Slovenska Zoznam.sk TV LUX Rádio Lumen Vyveska.sk Kresťanská literatúra, hudba a video
Slovenská katolícka charita
Kapitulská 18
814 15 Bratislava
www.charita.sk
info@charita.sk
tel.: +421-2-5443 1506,
+421-2-5443 2503