blízko pri človeku

Home

POZVÁNKA na tlačovú konferenciu

Dátum: 31/08/2015

Pozývame Vás na tlačovú konferenciu na tému "Sociálne služby sú pre mnohých ľudí nedostupné", ktorá sa uskutoční 1. septembra 2015
Viac...

Hľadáme dobrovoľníka

Dátum: 28/08/2015

Hľadáme dobrovoľníka na doučovanie učiva a prípravu ukončenia ZŠ v Bratislave.
Viac...

Štvrťstoročie obetavej práce pre SKCH

Dátum: 27/08/2015

V najbližšom čísle časopisu Charita prinášame rozhovor s Máriou Takáčovou, ktorá pre Slovenskú katolícku charitu pracuje už 25 rokov.
Viac...

Utečenkyňa Elham, jej príbeh a výrobky

Dátum: 27/08/2015

Elham pochádza z mesta Isfahán, tretej najväčšej metropoly Iránu, centra obchodu a slávnej hodvábnej cesty. Životnú cestu Elham hodvábnou nemožno nazvať.
Viac...

Príbeh Janana z irackého Erbilu

Dátum: 18/08/2015

V súčasnosti je na Blízkom východe takmer 20 miliónov utečencov. Janan, 43 r. opisuje svoj súčasný život v utečeneckom tábore.
Viac...

Hľadáme dobrovoľníkov do Afriky

Dátum: 18/08/2015

Slovenská katolícka charita (SKCH) hľadá mladých ľudí, ktorí sú ochotní vycestovať do Ugandy alebo Rwandy na 3 mesiace ako dobrovoľníci.
Viac...

SKCH podala pomocnú ruku skupine utečencov zachytených na slovenských hraniciach

Dátum: 14/08/2015

Slovenská katolícka charita poskytla jedlo a vodu skupine utečencov, ktorých včera polícia zachytila na slovenských hraniciciach.
Viac...

Hľadáme

Dátum: 12/08/2015

Dobrovoľník na doučovanie učiva 9. ročníka ZŠ vo Zvolene.
Viac...

Leták o utečencoch

Dátum: 11/08/2015

Slovenská katolícka charita v spolupráci s Konferenciou biskupov Slovenska pripravila leták o utečencoch, ktorý bol rozposlaný do takmer 3 tisíc farností na Slovensku.
Viac...

Potravinové balíčky pre presídlencov v Ľvove

Dátum: 10/08/2015

Potravinové balíčky sa skladali z 2 druhov cestovín, múky, pohánky, ryže cukru, oleja a rybacích konzerv. Táto pomoc bola poskytnutá aj vďaka Slovenskej Katolíckej charite.
Viac...

Sklad solidarity

Sklad solidarity poskytuje materiálnu pomoc ľuďom v núdzi a sociálne znevýhodneným osobám. Dočasne sa tiež využíva na uskladnenie humanitárnej pomoci v prípade prírodných katastrof. Viac tu

Dar lásky pre Ugandu

Slovenská katolícka charita reaguje na volanie severnej Ugandy o pomoc a stavia Centrum pre deti postihnuté HIV a AIDS v oblasti Adjumani. Viac tu

 

 

ADOPCIA NA DIAĽKU®

V rámci projektu Adopcia na diaľku®, ktorý pred 18 rokmi začala realizovať Slovenská katolícka charita (SKCH), slovenskí darcovia pomáhajú deťom v Indii, v Albánsku, na Haiti a vo Vietname, v Ugande, v Kazachstane a na Ukrajine. Viac tu

PODPORTE TERAZ >>
 
NEWSLETTER >>
 

Diecézne charity

 

Anketa

Kde ste sa dozvedeli o Pôstnej krabičke pre Afriku? 

 

FacebookMladaCharita

Partneri

Mediálni partneri

SKCH ďakuje...