Referent/referentka marketingovej a PR komunikácie | Slovenská katolícka charita

Referent/referentka marketingovej a PR komunikácie

Miesto práce: Bratislava

Termín nástupu: ihneď

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Mzda: 1.000,- € brutto a ďalšie benefity

Rámcová náplň práce:

  • tvorba a uverejňovanie pútavého obsahu o našej činnosti na web stránkach Slovenskej katolíckej charity a jeho následné umiestnenie na mediálnom trhu
  • správa interného časopisu
  • príprava tlačových správ
  • komunikácia s arci/diecéznymi charitami – získavanie podkladov pre tvorbu správ a článkov
  • sledovanie nových trendov v oblasti tvorby obsahu a prinášanie nových myšlienok do komunikácie s ohľadom na cieľové skupiny
  • spolupráca pri tvorbe kampaní a propagačných materiálov SKCH
  • spolupráca pri organizovaní eventov SKCH
  • monitoring médií

Požiadavky na zamestnanca:

  • vzdelanie SŠ/VŠ (masmediálna komunikácia, žurnalistika je výhodou)
  • prax a skúsenosti s prácou v komunikácii a PR je výhodou
  • skúsenosť s prácou v neziskovom sektore je výhodou
  • excelentná znalosť gramatiky slovenského jazyka a skvelé štylistické schopnosti
  • ovládanie práce s PC (Word, Excel, PowerPoint)
  • flexibilita, kreativita, výborné komunikačné a organizačné zručnosti
  • vysoké pracovné nasadenie

Stručná charakteristika organizácie:

Slovenská katolícka charita je cirkevná organizácia, ktorá združuje 10 arcidiecéznych a diecéznych charít. Prostredníctvom svojich zariadení pomáha na Slovensku ľuďom v núdzi. Realizuje tiež viaceré zahraničné projekty zamerané ma humanitárnu pomoc a rozvojovú spoluprácu, podáva pomocnú ruku obetiam obchodovania s ľuďmi a viac ako 20 rokov podporuje vzdelávanie detí v siedmych krajinách sveta prostredníctvom projektu Adopcia na diaľku®. SKCH je členom Caritas Europa a tiež medzinárodnej siete Caritas Internationalis, ktorá združuje 165 národných charít po celom svete.

Informácie o výberovom konaní:

Ak Vás táto pracovná ponuka zaujala, zašlite nám štruktúrovaný životopis, motivačný list a súhlas so spracovaním osobných údajov v súlade so Zákonom 18/2018 Z. z. ochrane osobných údajov a Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov na adresu danisova@charita.sk do 30. november 2019.

Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Kontaktné údaje:

Slovenská katolícka charita, Kapitulská 18, 814 15 Bratislava,

tel.: +421 2 5443 1506, web: www.charita.sk