Asistent / asistentka na finančnom oddelení | Slovenská katolícka charita

Asistent / asistentka na finančnom oddelení

Hľadáme 

Do nášho rozrastajúceho sa finančného tímu hľadáme posilu na pozíciu Asistent / asistentka na finančnom oddelení. Ak ťa v škole alebo v predošlej práci bavil excel a práca s číslami, máš zmysel pre poriadok a systém a chcel/chcela by si sa rozvíjať v oblasti administratívy a finančného či projektového manažmentu, môže to byť pre teba dobrá príležitosť. Na začiatku budeš podporovať ekonomickú sekciu vykonávaním úloh ako je skenovanie a archivácia dokladov, administratíva a kompletovanie zmluvnej dokumentácie, spracovanie podkladov pre účtovníctvo v exceli. Zúčastníš sa na procese implementácie nového účtovného systému, ktorého cieľom je aj elektronizácia a automatizácia účtovníctva a následne prevezmeš zodpovednosť za prvotné spracovanie dokladov a  ich archiváciu po zaúčtovaní. Budeš sa podieľať na príprave podkladov pre vyúčtovanie verejných zbierok, grantových projektov, ako aj na kontrole vyúčtovaní darov, ktoré poskytla Slovenská katolícka charita. Časť tvojich úloh bude mať rutinný charakter, ale pri množstve iných budeš mať priestor pre sebarealizáciu.

Hľadáme šikovného, iniciatívneho, ktorý sa rýchlo učí, nebojí sa osvojovať si nové technológie, má zmysel pre poriadok a systém a je schopný dotiahnuť veci dokonca. Veľmi uvítame, ak dokážeš konštruktívne komunikovať a spolupracovať v tíme. Práca je vhodná pre absolventov strednej školy ekonomického zamerania alebo gymnázia, ktorí už majú nejaké skúsenosti s administratívou, absolventov vysokej školy alebo študentov v poslednom ročníku. Očakávame, že ovládaš slovenčinu slovom aj písmom, angličtinu na úrovni B1 a pracuješ s balíkom MS Office na užívateľskej úrovni. 

Ponúkame:

Na našej práci si okrem veľkej miery autonómie pri vykonávaní pracovných úloh, flexibilného pracovného času, neformálneho pracovného prostredia v starobylom centre Bratislavy, ceníme hlavne možnosť prispievať k humanitárnemu poslaniu organizácie. Náš malý finančný tím pracuje v otvorenej, príjemnej atmosfére. Organizácia poskytuje 5 dní dovolenky nad rámec zákonníka práce, po roku zamestnania aj príspevok na DDS. Ponúkaná mzda je 900-1000 EUR brutto v prípade práce na plný úväzok, je možné pracovať aj na skrátený úväzok 30-40 hodín týždenne.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu pošlite svoj životopis a motivačný list na adresu podolinsky@charita.sk najneskôr do 30.4.2022.