Ponuka práce: Manažér/ka pre komunikáciu a PR | Slovenská katolícka charita

Ponuka práce: Manažér/ka pre komunikáciu a PR

pridal: wp-dev | dátum: 9. marca 2015 | kategória: Aktuality

Miesto práce: Bratislava

Ponúkaný plat: dohodou

Termín nástupu: 1. 5. 2014

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce:

tvorba a implementácia komunikačnej stratégie SKCH

plánovanie komunikačných aktivít SKCH a zabezpečenie publicity projektov, kampaní a verejných zbierok

fundraisingové aktivity a kampane – príprava verejných zbierok, príprava projektov

realizácia eventov, tlačových konferencií, kampaní, vydávanie tlačových správ, písanie článkov, poskytovanie rozhovorov a pod.

interná komunikácia – spolupráca s diecéznymi charitami, Caritas Europa a Caritas Internationalis

vydávanie interného časopisu Charita, výročnej správy a iných prezentačných materiálov

spravovanie internetovej stránky, podstránok a sociálnych sietí

reprezentovanie organizácie

spolupráca s grafikom na príprave prezentačných materiálov

Viac informácií Vám poskytneme na osobnom pohovore.

Naše požiadavky:

samostatnosť a komunikatívnosť

tvorivosť a zodpovednosť

pracovná skúsenosť v médiách alebo v treťom sektore

dobrá znalosť slovenského a anglického jazyka

tímový duch

Informácie o výberovom konaní:

Ak vás táto ponuka zaujala, zašlite nám motivačný list a životopis na adresuinfo@charita.skdo 23.03.2015. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v súlade so zákonom 122/2013 Z.z.