Septembrová zbierka vecných darov | Slovenská katolícka charita


Septembrová zbierka vecných darov

pridal: wp-dev | dátum: 2. septembra 2010 | kategória: Aktuality

Sú medzi nami ľudia, ktorým povodne odplavili takmer celý život. Ale vieme aj to, že sú medzi nami takí, ktorí chcú pomôcť, hoci nemajú peňazí nazvyš.

Spolu s Maxi a DHL sme pripravili vecnú zbierku, do ktorej môžete počas septembra prispieť vecnými darmi aj vy. Stačí ich odniesť do niektorej z vybraných pobočiek logistickej spoločnosti DHL, ktorá sa postará o uskladnenie a následné doručenie Charite, ktorá dary rozdelí rodinám, ktoré povodňami utrpeli najviac.

Čo môžete priniesť: neotvorené hygienické a čistiace potreby, vypraté deky, posteľnú bielizeň (nenoste hračky ani oblečenie), školské potreby, gumové rukavice, mikrovlnnú rúru, varnú kanvicu, dvojplatničku, maliarske náradie, lopaty, metly, vedrá. Všetko stačí vhodne zabaliť, napr. do škatule, a spolu so zoznamom darovaných vecí priniesť do zberného miesta.

Pre viac informácií kliknite na www.charita.sk, www.dhl.sk alebo od zajtra čítajte najnovšie vydanie Maxi. Partnermi akcie sú týždenník pre ženy – Maxi a logistická spoločnosť DHL.

Zberné miesta DHL

Bratislava – Na pántoch 18 (po-pia, 10.00-17.00)

Zvolen – Pod dráhami 1 (po-pia, 10.00-17.00)

Košice – Textilná 1 (po-pia, 10.00-17.00)

Trenčín – Bratislavská 12 (po-pia 12.00-15.00)

Ohľadom zberných miest môžete kontaktovať informačné centrum DHL na čísle 02 17 111. Vyhľadať pobočky môžete aj tu.