Úspešne dokončený program: staň sa ambasádorom cirkulárnej ekonomiky a inklúzie | Slovenská katolícka charita


Úspešne dokončený program: staň sa ambasádorom cirkulárnej ekonomiky a inklúzie

pridal: charita | dátum: 3. novembra 2023 | kategória: Aktuality

Vzdelávací program “staň sa ambasádorom cirkulárnej ekonomiky a inklúzie,” realizovaný v rámci medzinárodného projektu NICE, nedávno dosiahol svoj úspešný záver. Účastníci programu absolvovali druhú polovicu vzdelávacích stretnutí so zaujímavými témami zahŕňajúcimi inklúziu, psychologické zručnosti a PR a marketing. Títo nadšení účastníci mali príležitosť stretnúť sa so zaujímavými hosťami, ako je psychologička Marci Hrapková, špecializujúca sa na problematiku traumy, a Ján Košta, odborník na PR a marketing.

Najviac hodnotné bolo pre účastníkov stretnutie so psychologičkou. Účastníci získali množstvo poznatkov a uvedomili si mnoho dôležitých vecí nielen z osobného, ale aj z profesionálneho života a práce s klientmi. Ich “aha momenty” pomohli hlbšie porozumieť problematike a zlepšiť ich profesionálny prístup.

Na záver tohto vzdelávacieho cyklu dostali účastníci zaslúžené certifikáty za ich účasť. Aj keď formálny program skončil, spolupráca neustáva. V druhej polovici októbra ich čaká séria online stretnutí v rámci medzinárodnej skupiny NICE creative group. Tu budú mať príležitosť zdieľať svoje skúsenosti s účastníkmi z partnerských inštitúcií z Nemecka, Španielska, Bulharska a Talianska.

Tento program nie je len ukončením, ale začiatkom nových možností a perspektív. Účastníci sú teraz vybavení novými znalosťami a pohľadmi, ktoré im pomôžu aktívne prispievať k inkluzívnej spoločnosti a podporovať cirkulárnu ekonomiku vo svojom každodennom živote aj práci. S podporou projektu NICE pokračujú v budovaní lepšieho a inkluzívnejšieho sveta pre všetkých.