Už poznáme víťazov Foto súťaže – Moje dobročinné leto | Slovenská katolícka charita


Už poznáme víťazov Foto súťaže – Moje dobročinné leto

pridal: wp-dev | dátum: 7. októbra 2011 | kategória: Aktuality

Už poznáme víťazov Foto súťaže – Moje dobročinné leto

Slovenská katolícka charita pripravila pre všetkých nadšencov fotografie letnú fotografickú súťaž. Úlohou fotografujúcich bolo zaslať najlepšiu fotografiu zachytenú počas tohtoročných prázdnin na tému „Moje dobročinné leto“. Fantázii sa medze nekládli a fotografie, ktoré ste nám zaslali, rozprávali naozaj mnohoraké okamihy a spomienky na letné chvíle strávené v kruhu blížnych a priateľov.

Porotcom súťaže bol a víťazné fotografie vybral súčasný slovenský dokumentárny fotograf Michal Fulier. Víťazom budú zaslané milé ceny a v novembri všetkých zúčastnených čaká mini foto výstava v Košiciach pri príležitosti celoslovenskej púte Charít.

Ďakujeme vám, víťazom gratulujeme a tešíme sa možno o rok, pri ďalšej fotosúťaži.

1. miesto

Autor: Dominik Papánek, 19 rokov.

Popis: Fotografia je odfotená na kresťanskom festivale Campfest. Dobrovoľníci sú zachytení pri stavbe hlavného programového stanu (Hangáru). Každý rok je možné sa prihlásiť sem ako dobrovoľník a zadarmo pomáhať pri príprave tohoto festivalu.

2. miesto

Autor: Peter Očovský, ml.

Popis: skautský tábor FSE – federácie skautov Európy v Šarišskom Jastrabí

3. miesto

Autor: Štefánia Chanáthová, 32 rokov

Popis: Mamka, prosím, nefoť ma. Za prvé nemám tričko (trčia mi rebrá a vyzerám, ako …), nestihol som si ho natiahnuť, aby som Ťa predbehol. Za druhé vieš, že sa neviem tváriť a potom to vyzerá takto, znudene… a pritom vôbec nevidieť, že to robím rád a skvele, veď som odbehol z dvora od kamarátov, aby som sa mohol so škrabkou poihrať.

Čestné uznanie

autor: Terézia Grešnerová, 20 rokov

Autor: Jana Slušná, 22 rokov

Autor: Vojtech Losonci, 60 rokov