Uzávierka súťaže Príbehy zo života predĺžená | Slovenská katolícka charita


Uzávierka súťaže Príbehy zo života predĺžená

pridal: wp-dev | dátum: 16. augusta 2012 | kategória: Aktuality

Dovoľujeme si vás informovať o predĺžení termínu uzávierky súťaže Príbehy zo života, vyhlasovanej v rámci Európskeho roku aktívneho starnutia a solidarity medzi generáciami 2012 až do 16. septembra 2012.

Ocenenia Príbehy zo života opisujú zaujímavý životný príbeh, s ktorým sa chcete podeliť.
Ten, koho si vyberiete pre Príbeh zo života môže byť úžasný rodič, podnikateľ, ktorý začal svoje vlastné podnikanie, advokát, ktorý bojoval za správnu vec, niekto, kto pomáha druhým, žije na fascinujúcom mieste, bol svedkom zaujímavej udalosti, alebo je to ten najúžasnejší starý rodič na celom svete. Iba to musí byť niekto, koho poznáte.
Kto z ľudí, ktorých poznáte, je podľa vás úžasný? Urobil podľa vás niekto niečo zaujímavé, milé, hodnotné, odvážne, bláznivé, úžasné, altruistické, nebezpečné alebo veľkorysé a dokonca v tom stále pokračuje?

Vytvorte Životný príbeh nejakého vášho známeho, použite fotografie a príbehy, ktoré ste zozbierali a prerozprávajte príbeh jeho života a to, čo robí teraz.
Je to vynikajúci spôsob, akým povedať celému svetu o tom, aký je tento človek fantastický.

Okrem toho najlepšie príspevky z každej krajiny budú ocenené digitálnou kamerou a celkový víťaz získa výlet do Bruselu, kde si svoju cenu preberie počas Ceremónie Európskych ocenení.

Preklik na prihlasovanie príspevkov bude po odstránení technických problémov na web stránke možný ešte koncom augusta na stránke http://europa.eu/ey2012/ey2012main.jsp?catId=1027&langId=sk sekcia Životné príbehy