Vyhlásenie výsledkov súťaže Pôstnej krabičky pre Afriku 2015 | Slovenská katolícka charita


Vyhlásenie výsledkov súťaže Pôstnej krabičky pre Afriku 2015

pridal: wp-dev | dátum: 29. apríla 2015 | kategória: Aktuality

Poznáme VÍŤAZOV súťaže Pôstnej krabičky 2015 o najlepší obrázok. Verejnosť mohla dávať svoje hlasy v podobe „likov“ kresbám detí zverejnených na facebooku Slovenskej katolíckej charity do 28.apríla 2015. Po spočítaní všetkých hlasov sa víťazmi stávajú :

1. miesto – Karolína Jadroňova, Zubrohlava
2. miesto – Timea Tomagová, Podbiel
3. miesto – Aneta Veselá, Podbiel
4. miesto – Lucia Mužilová, Bratislava
5. miesto – Aneta Stajančová, Pečovská Nová Ves

    Prvé miesto a víkendový pobyt vo Vysokých Tatrách pre celú rodinu získala kresba Karolíny Jadroňovej zo Zubrohlavy. Za ňou sa umiestnili Timea Tomagová a Aneta Veselá z Podbielu,ktoré získali rodinné vstupenky do zoologickej záhrady v Bratislave a v Košiciach. Vylosované štvrté a piate miesto a kupóny na nákup detskej literatúry patria Lucii Mužilovej z Bratislavy a Anete Stajančovej z Pečovskej Novej Vsy.
    Do súťaže sa zapojili deti z celého Slovenska, ktoré svojimi kresbami ukázali, ako by pomohli deťom v chudobných krajinách Uganda a Rwanda. Všetky kresby sú zverejnené na našom facebooku v albume Súťaž a na našej webovej stránke. Zároveň najlepšie detské práce budú vystavené v priestoroch sídla SKCH počas podujatia Jarné Kapitulské dvory, ktoré sa uskutoční v piatok 1. mája 2015 v Bratislave.
    Ďakujeme všetkým, ktorý sa do tohtoročnej súťaže Pôstnej krabičky zapojili a budeme sa tešiť na ďalšie zaujímavé témy a príspevky v budúcich aktivitách SKCH.

    Víťazom srdečne blahoželáme!