Charita bude sprevádzať speváčku Simu Magušinovú na adventnom turné | Slovenská katolícka charita


Charita bude sprevádzať speváčku Simu Magušinovú na adventnom turné

pridal: charita | dátum: 2. decembra 2022 | kategória: Aktuality

Koncerty obľúbenej speváčky prinesú návštevníkom radosť a naladia ich na vianočnú náladu. Konať sa budú v priestoroch viacerých slovenských kostolov a jednej synagógy. Slovenská katolícka charita bude pri tom.

Sima Magušinová sa s fanúšikmi stretne v deviatich mestách Slovenska. „Verím, že naše adventné koncerty prinesú ľuďom radosť a spolu sa naladíme na tie najkrajšie sviatky. Minulý rok nám to kvôli opatreniam nevyšlo a odohrali sme koncert len online. Teraz máme možnosť stretnúť sa, a o to viac mi budú koncerty vzácnejšie,“ hovorí Sima Magušinová.

Slovenská katolícka charita s dobrovoľníkmi budú speváčku sprevádzať skrz celé Slovensko a návštevníkom koncertu ponúknu teplý čaj za ľubovoľný príspevok. Vyzbierané peniaze poslúžia na pomoc núdznym ľuďom. „Teším sa z tejto spolupráce aj preto, lebo má pridanú hodnotu, čo je pomoc iným. Nie je to klasické partnerstvo, kde je nejaký sponzor, ktorý podporí turné. Táto spolupráca je čarovnejšia a verím, že aj naši fanúšikovia to ocenia,” skonštatovala v rozhovore pre náš časopis.

Online verziu nájdete TU. V rozhovore sa dočítate, kde Sima Magušinová v minulosti pracovala ako dobrovoľníčka, či sa cíti bližšie k Bohu, keď spieva v kostoloch a ako sa pripravuje na vianočné sviatky.